Hizmetler

STANDLAR VE GRUP KATILIMLARI

Özel şirketler ve kamu kurumları ile çalışarak, fuarlar, etkinlikler ve müzeler için stand tasarımı ve uygulaması yapıyoruz. Şirketimiz katıldığınız bütün fuarlarda kurumsal kimliğiniz devamlılığını garanti eder. Standartlaştırılmış bir imaj yaratarak sergilendiği her yerde marka imajını güçlendirerek pazarlama giderlerinin azalmasına yardımcı olur. Şirketimiz gezici sergiler de geliştirir ve organize eder.

İÇ MİMARİ

Mimarlar, iç mimarlar, aydınlatma uzmanları, mühendisler ve grafik tasarımcılarından kurulu ekibimiz mağaza, ofis ve ticari mekanlarınızın yapımını ve restorasyonunu gerçekleştirirler. Projenin bütünü için anahtar teslimi fiyat ve bitirme zamanı garantisi veriyoruz. Taşeronları seçiyor ve kontratlarını yapıyoruz. İşlerin koordinasyonunu ve takibini üstleniyoruz. Gerekli izinler ile ilgili tüm konular ile biz ilgileniyoruz.

ULUSLARARASI DANIŞMANLIK

Çözüm ortağımız Mercados Exteriores Consulting & Events sayesinde şirketinizin yurtdışına açılması için gerekli servisleri veriyoruz. Market araştırmaları, farklı ülkelerde pazarlama ağı oluşturmak için statejik planlama desteği, ticari ve endüstriyel uygulama süreçlerinin yönetimi, hukuk danışmanlığı, ve personel seçimi konularında size yardımcı oluyoruz. Beş kıtadaki ofislerimizden bu servisi veriyoruz.

ETKİNLİK VE SERGİLER

Beş farklı kıtadaki pazarlama ve promosyon etkinliklerini organize ediyoruz. Hizmetlerimiz mekan rezervasyonu ve kiralanması, POS malzemeleri, grafik dizaynı ve imaj yönetimi, toplantı organizasyonu, ziyaretler ve protokol düzenlemeleri, etkinlik öncesi e-posta gönderimini kapsar. Dilerseniz şirketinizin yerel ve uluslararası aktivitelerinin duyurulması işini de üstlerniyoruz.